Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Čištění řeky Ohře

Čištění řeky Ohře

6.4.2019

Plakát správný.jpgVšichni jste opět zváni na akci Čištění řeky Ohře, která běží souběžně s celorepublikovou událostí Ukliďme svět, ukliďme Česko. Sraz účastníků bude již tradičně u Kyselského altánu vedle bývalého železničního mostu v 9:00 hodin. Účastníci budou vybaveni ochrannými prostředky i nezbytným občerstvením. Pro účastníky je připraveno památeční tričko a také obdržíte poukázku na závěrečné občerstvení v Hospůdce U lávky v Radošově. V případě zájmu je možné vyzvednout si ochranné prostředky a pytle již dříve na Obecním úřadě v Kyselce. Těšíme se na Vaši účast. Společně tak přispějeme k tomu, aby břehy naší Ohře byly opět o něco čistější.

LogoKV[1].jpgLogo_KV4.jpg

ZŠ Kyselka - výměna oken a oprava elektroinstalace - IV.etapa

Kyselské slavnosti 2019

Podpora rozvoje cyklistické infrastruktury v Karlovarském kraji "Cyklestazka Ohře"

Úprava parkoviště na pozemku p. č. 1011/2 a 1011/3.

Pořízení nové automobilové cisternové  stříkačky pro JSDH Kyselka

cedule-kostel_mal.jpg