Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Divadelní představení "ZASE (TI) TUPITELÉ"

Divadelní představení "ZASE (TI) TUPITELÉ"

28.2.2020

Plakát Zase (ti) tupiteléDivadelní spolek Ochotníci Ostrov na-studoval novou komedii Petra Tomšů s lákavým názvem „Zase (ti) tupitelé“. Komedie nás zavede na zasedání zastupitelstva jedné malé, blíže nejmenované obce. Probíhá zasedání zastupitelstva. Mají na programu několik důležitých bodů, během kterých se ukáže, že není velkého rozdílu mezi vysokou politiku a komunální. I zastupitelé se musí vyrovnat s korupcí, střetem zájmu, hloupostí a populismem.
Tato komedie je politická satira, která ukazuje zjednodušeně, na jakých principech funguje politika na celém světě. Hrají: členové divadelního spolku Ochotníci Ostrov. Režie: Jan Mareš

up_kyselka_2020.jpg

LogoKV[1].jpgLogo_KV4.jpg

Podpora rozvoje cyklistické infrastruktury v Karlovarském kraji "Cyklestazka Ohře"