Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Zátiší s loutnou - divadelní představení

Zátiší s loutnou - divadelní představení

13.1.2017

Zveme vás do kyselského kina na divadelní představení s názvem "Zátiší s loutnou"zatisi s loutnou.jpg

Komedie s prvky černého humoru uvádí Divadelní scéna při Domu kultury v Ostrově. Děj se odehrává v obstarožní pražské vilce, kde spolu bydlí tři sestry důchodového věku. Jejich domácnost vykazuje klasické příznaky dlouhodobého ponorkového soužití, umocněné stářím a jejich výraznými individualitami. Hra začíná dnem, kdy nejmladší z nich odchází do důchodu a do jejich života zasáhne nečekané dědictví a krutě nespravedlivý příchod exekutora. To vše do děje vnese řadu šílených zvratů, krutých dopadů osudu i drasticky komických situací.

Hrají: Lenka Novotná, Olga Zavoralová, Šárka Jarošová, Anna Bíbová, Martina Novotná, Václav Novotný, Petra Franková. Režie: Petr Pokorný

KINO Kyselka - 13.1.2017 od 19:30 hodin.

Vstupné 50,- Kč.

Rezervace vstupenek v sekretariátu Obecního úřadu v Kyselce. Tel. 353 941 127, E-mail: sekretariat@obeckyselka.cz