Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > S tvojí dcerou ne - divadelní představení

S tvojí dcerou ne - divadelní představení

10.2.2017

Zveme vás do kyselského kina na divadelní představení s názvem "S tvojí dcerou ne"

S TVOJI DCEDROU NE.jpg

Antonín Procházka je obdařen talentem pro komediální žánr. Text jeho hry mluví divákům z duše. Je to příběh docela obyčejných manželských párů (bankovní úředník s učitelkou a majitel neprosperující umělecké agentury s knihovnicí), snažících se předejít možné manželské krizi. Způsobí nejprve lehkou zápletku, postupně však doslova gejzír krkolomných situací, trapasů a slovního humoru. A to za přispění dospívající dcery, jejího kluka a ubohého bytaře, který přijde poctivě krást, zamotá se do světa intelektuálů a jen zírá, do jakých situací se zapletl.

Hrají: členové Divadelní scény při DK Ostrov
Režie: Jan Mareš

KINO Kyselka - 10. 2. 2017 od 19:30 hodin.

Vstupné 50,- Kč.

Rezervace vstupenek v sekretariátu Obecního úřadu v Kyselce. Tel. 353 941 127, E-mail: sekretariat@obeckyselka.cz