|
Obecní úřad 353 941 127 | Kancelář starosty 353 941 289 | Facebook obec Kyselka

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Promítání v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Promítání v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy VaryDatum konání:
3.7.2018

53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary v Kyselce !!!
Exkluzívní předpremiéra filmu MAMA BRASIL

mama brasil.jpg
Karlovarský kraj ve spolupráci s MFF KV připravil pro letošní ročník mimořádná představení festivalového filmu v kinech Karlovarského kraje – v Ostrově, Sokolově, Chodově, v Chebu, Mariánských Lázních a Kyselce. Akce s názvem Vary ve vašem kině si klade za cíl přenést kousek festivalové atmosféry i do ostatních měst a také do naší obce a představit v kinech rozmanitost karlovarského programu. Kyselka má tu čest být součástí této akce.

V úterý 3.7. 2018 od 18:00 hodin budou mít diváci možnost vidět nový film z distribučního labelu KVIFF Distribution Mama Brasil. Předprodej vstupenek v sekretariáto Obecního úřadu v Kyselce, informace na tel.: 725 327 548 nebo 725 051 065. Vstupné 80,- Kč.

Láskou a něžným humorem prostoupený příběh o rodičích a dětech od brazilského režiséra Gustava Pizzia v hlavní roli s okouzlující Karim Teles, dojímá, baví, zahřívá a slibuje, že život má spoustu barev a nových začátků.

Mama Brasil (Benzinho, Brazílie/Uruguay 2018, drama, 98 min). Režie Gustavo Pizzi, scénář Karine Teles, Gustavo Pizzi, kamera Pedro Faerstein, střih Livia Serpa, hrají Karine Teles, Otavio Muller, Adriana Esteves, Cesar Troncoso, Konstantinos Sarris a další.
Irenin svět, to jsou její čtyři synové, manžel snílek, nešťastně provdaná sestra, rozpadající se domek na předměstí Rio de Janeira, neustálý ruch, radost, pusinky, objímání, slzy, moře a starost, aby všichni byli najezení, umytí, šťastní a milovaní. Když její nejstarší syn Fernando dostane příležitost hrát profesionálně házenou v Německu, je za něj šťastná, ale nejraději by ho nikam nepustila. Nejobyčejnější příběh o rodičích a dětech od brazilského režiséra Gustava Pizzia v hlavní roli s okouzlující Karim Teles, dojímá, baví, zahřívá a slibuje, že život má spoustu barev a nových začátků.
Těšíme se na Vaši návštěvu !