Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > SHROMAŽDIŠTĚ ODPADŮ

SHROMAŽDIŠTĚ ODPADŮ

20.10.2018

ODPADY_baner.jpg

V sobotu 20. 10. 2018 od 10h do 12h otevíráme pro občany Kyselky SHROMAŽDIŠTĚ ODPADŮ.

Shromaždiště otevíráme v omezeném režimu a není zde prozatím možné ukládat nebezpečné odpady. Plný provoz bude spuštěn po dodání potřebných kontejnerů. Do této doby je také stále možné využívat sběrný dvůr v Ostrově.  Ke shromaždišti se dostanete cestou kolem autokempu za restaurací Na Špici směrem k čističce odp. vod

(GPS: 50.2667903N, 12.9920081E)  https://mapy.cz/s/38WOj

Občané Kyselky mohou po předložení občanského průkazu ukládat:

Objemný odpad (nábytek, sedací soupravy, koberce, linolea, matrace, podlahové krytiny, textil apod.), pneumatiky bez disků (nepocházející z komerční činnosti), elektrozařízení (lednice, mrazáky, pračky, televize, rádia, vysavače, atd.), stavební odpad (každý občan max. 1 m3/ měsíc a nepocházející z komerční činnosti), separovaný odpad (vytříděné využitelné složky odpadu tj. papír, plast, sklo).

Jako nadstandardní službu občanům nabízíme možnost uložení odpadů i v jinou než pravidelnou provozní dobu, avšak po předchozí dohodě s obsluhou shromaždiště.

Dalším bonusem pro občany je možnost sjednání odvozu odpadů naším zaměstnancem obce. Taktéž po předchozí dohodě.

Vše bude závislé na kapacitě obsluhy a samotný provoz ukáže, zda jsme schopni tento nadstandard obsloužit či bude nutné podmínky provozu upravit.

KONTAKTY: obsluha – 728 746 293, starosta obce  - 725 051 065

ODPADY2.jpg