|
Obecní úřad 353 941 127 | Kancelář starosty 353 941 289 | Facebook obec Kyselka

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Slavnostní odhalení zrestaurovaného pomníku obětem 1. světové války

Slavnostní odhalení zrestaurovaného pomníku obětem 1. světové válkyDatum konání:
27.10.2018

pomnik2018 1.jpgObec Kyselka si dovoluje srdečně pozvat občany ke slavnostnímu odhalení zrestaurovaného pomníku obětem 1. světové války, které se koná 27. října od 14 hodin na prostranství nedaleko kostela sv. Václava v Radošově. Po přivítání a proslovech proběhne žehnání pomníku. O čestnou stráž se postarají Ostrovští ostrostřelci a naši dobrovolní hasiči. Po té se společně přesuneme na levý břeh Ohře, kde vysadíme tři lípy u příležitosti 100. výročí vzniku republiky. Připomeneme si také 15. výročí úspěšné obnovy radošovského mostu. Pro návštěvníky zde bude připraveno občerstvení a doprovodný program. Přijďte si společně připomenout významné okamžiky naší země i naší obce. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Aleš Labík - starosta obce