Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Kyselské slavnosti 2017

Kyselské slavnosti 2017

27.5.2017

plakat_slavnosti 2017o.jpgPřijměte srdečné pozvání na mimořádnou kulturní a společenskou akci „Kyselské slavnosti 2017“ - 27.5.2017.

Akci pořádá obec Kyselka ve spolupráci se společností Karlovarské minerální vody a.s. a Lázně Kyselka o.p.s.

Opět se můžete těšit na pestrý venkovní program v areálu obecního parku v Kyselce, v kině se můžete dozvědět mnoho zajímavého o historii i současném dění a také o plánech do budoucna.

Venkovní program zahájí hudební seskupení Bád Boys aneb gejzír lázeňské pohody, veselé písničky nejen o kraji pramenů. Předvedou se děti z mateřské i základní školy, pěvecký sbor a taneční kroužek. Chybět nebude oblíbené vystoupení taneční skupiny Centrum tance Harmonie, včetně dobové přehlídky. Pro děti i dospělé je pak připraveno vystoupení hudebního divadla Hnedle Vedle. Následovat bude humorné artistické vystoupení skupiny Flying Boys, známé z televizní show Československo má talent. Vrcholem slavnostního odpoledne bude koncert skupiny Michal Tučný revival Plzeň.  A pro vytrvalce bude pokračovat oblíbené Oldies párty.

Chybět nebude půjčovna lodiček na řece Ohři pod dohledem vyškolených plavčíků. Samozřejmostí je bohaté občerstvení, prodej suvenýrů, řemeslné stánky a přehlídka historický vozidel.

Program v kině přinese přednášky a povídání nejen o historii Kyselky, dozvíte se informace o průběhu obnovy areálu bývalých lázní, zajímavosti z restaurátorských prací a také něco o chystaných projektech.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU !