Úvod > Obec Kyselka > Kyselský zpravodaj

Kyselský zpravodaj

zpravodaj_1.jpg
Kyselský zpravodaj jsme se rozhodli vydávat z důvodu, abychom mohli oslovit více občanů a lépe je informovat o dění v obci. Věříme, že tento způsob předávání informací si i dnes, v době internetu, najde své příznivce. Součástí zpravodaje mohou být také příspěvky občanů a zodpovězení nejrůznějších dotazů, např. rubrika - Otázky pro starostu. Náměty a otázky můžete zasílat přámo staostovi na e-mail:starosta@obeckyselka.cz

Inzerce

Součástí zpravodaje je také prostor pro soukromou a firemní inzerci. Firemní inzerce bude zpoplatněna: A4 - 500,- Kč, A5 - 250,- Kč, A6 - 150,- Kč, A7 - 100,- Kč. Zájemci o inzerci se mohou taktéž informovat u starosty.

Aktuální číslo zpravodaje do e-mailu

Pokud se přihlásíte k odběru na této stránce, budete dostávat zpravodaj do e-mailu ve stejné době, kdy zpravodaj publikujeme na stránkách.

Na této stránce máte též možnost všechna čísla shlédnout v internetové podobě nebo si jej můžete zdarma stáhnout.

Štítky:
  • zpravodaj