Úvod > Stavební úřad > Žádost o vyjádření k existenci technické infrastruktury

Žádost o vyjádření k existenci technické infrastruktury

V Karlovarském kraji se nově nabízí občanům služba UtilityReport, která usnadňuje agendu spojenou s procesem vyjádření k existenci sítí při plánování stavby. Pomoci online formuláře je možné podat žádost o vyjádření k existenci inženýrských sítí všem jejich správcům. Služba je pro obyvatele regionu bezplatná.

Přístup k aplikaci  naleznou žadatelé z měst a obcí Karlovarského kraje
Uživatel vyplní online formulář potřebný pro vytvoření žádosti o vyjádření k existenci sítí. Hromadná žádost je vygenerovaná pro všechny relevantní správce. V případě správců, kteří prozatím neumožňují příjem žádostí elektronickou formou, jsou vytvořeny soubory PDF k vytištění a odeslání poštou. Aktuální seznam relevantních správců je dostupný přímo na webové stránce pro vstup do aplikace. K podání žádosti postačí připojení k internetu a běžný webový prohlížeč.

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.obeckyselka.cz

Registrujte se zde

LogoKV[1].jpgLogo_KV4.jpg

ZŠ Kyselka - výměna oken a oprava elektroinstalace - IV.etapa

Kyselské slavnosti 2019

Podpora rozvoje cyklistické infrastruktury v Karlovarském kraji "Cyklestazka Ohře"

Úprava parkoviště na pozemku p. č. 1011/2 a 1011/3.

Pořízení nové automobilové cisternové  stříkačky pro JSDH Kyselka

cedule-kostel_mal.jpg