Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Čištění řeky Ohře

1.4.2022
Datum ukončení:
3.4.2022

Ve dnech 1. 4. až 3. 4. 2022 bude opět probíhat akce "Čištění řeky Ohře". Každý den bude v 9:00h sraz u altánu v Kyselce, kde obdržíte pytle, ochranné pomůcky, svačinu, trička a potřebné instrukce. Každým rokem patříme k velmi aktivním sběračům nepořádku v okolí břehů řeky, tak věřím, že i letos se najde doatatek lidí a společně uděláme něco prospěšného pro životní prostředí a své okolí. Jakékoliv dotazy zodpovím na tel.: 725 051 065. Aleš Labík - starosta.

Konečný plakát-K.Vary- Klášterec.jpg

Projekt:

Podpora kulturní a společenské činnosti v obci Kyselkalogo-mas-bez-pozadi_20210907142317380.png

eu.jpgPRV_logo.jpg

Logo_leader.JPG

Projekt byl spolufinancován z Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020 iniciativy LEADER (CLLD) administrované prostřednictvím MAS Krušné hory o.p.s.

Podpora obnovy a využití kulturních památek

Kostel sv. Václava  Radošov - Obnova krovu lodi – III. etapa

Podpora aktivit v cestovním ruchu v KK KK

"Naučná stezka Kyselka - Radošov"