|
Obecní úřad 353 941 127 | Kancelář starosty 353 941 289 | Facebook obec Kyselka

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > PO ČEM MUŽI TOUŽÍ 2

PO ČEM MUŽI TOUŽÍ 2Datum konání:
21.5.2022

Po_cem_muzi_touzi_2_plakat.jpg

Komedie  Po čem muži touží 2 je volným pokračováním divácky nejúspěšnějšího českého snímku roku 2018. Do kin film režiséra Rudolfa Havlíka vstoupilo 21.4.

Je to dvojka, tak jsme se strašně báli, abychom dokázali navázat humorem, pro který měli diváci první film rádi. Naštěstí - a já jsem o tom přesvědčený - to dopadlo velmi dobře i díky Jirkovi, a hlavně díky Aničce, která vlastně nemá tak komediální roli jako v prvním filmu. Ale dokázala mu připravit tu půdu, takže já jsem vlastně v klidu a spokojený a jsem rád, že ten feeling, který byl v jedničce, tam zůstal,“ věří režisér Rudolf Havlík.

Jak se jim společně pracovalo a co chtějí divákovi přinést? Odpovědi režiséra Rudolfa Havlíka a herce Jiřího Langmajera najdete na videu.

Psycholožka Irena (Anna Polívková) zapíjí zklamání z rozchodu s přítelem a vysloví bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno se probere v těle muže (Jiřího Langmajera), které nenávidí, ale zároveň dostane šanci zjistit, jací chlapi vlastně doopravdy jsou.  Jediný, kdo věří, že v mužském těle se skrývá Irena, je soused Radim (Marek Taclík). Právě on je průvodce proměněné Ireny chlapským světem.

https://pocemmuzitouzi2.cz/

ON LINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE


Projekt:

Podpora kulturní a společenské činnosti v obci Kyselkalogo-mas-bez-pozadi_20210907142317380.png

eu.jpgPRV_logo.jpg

Logo_leader.JPG

Projekt byl spolufinancován z Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020 iniciativy LEADER (CLLD) administrované prostřednictvím MAS Krušné hory o.p.s.

Logo KK_2021_2.jpgKarlovarský kraj podpořil projekty:

  Podpora aktivit v cestovním ruchu v KK KK "Naučná stezka Kyselka - Radošov"

Podpora rozvoje cyklistické infrastruktury v KK "Umístění stavby Cyklostezka Ohře - Kyselka - 2021 - část Radošov - Ostrov"

Podpora źemně plánovací činnosti obcí KK "Územní studie Kyselka - rekreační zóna u Radošovského mostu"

Program obnovy venkova "Vodovodní přípojka do volnočasového areálu"

____________

Rozšíření systému separace odpadů - Obec Kyselka

CZ_VE_B_C.jpg

Kino v obci Kyselka, hospodaření s dešťovou vodou. Projekt spolufinbancován Evropskou unií - Fondem soudružnosti v rámci OPŽP.Publicita plakát A3 (003)_1 - kopie.jpg