Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Strašidelná cesta Kyselkou

Strašidelná cesta Kyselkou

9.11.2019

strasidelna cesta 2019.jpgObec Kyselka srdečně zve děti a rodiče na další ročník Strašidelné cesty Kyselkou. Sraz u altánu v kyselském parku  dne 9. 11. 2019. Registrace bude probíhat od 16:30h do 17:30h. Poplatek "STRAŠIDELNÉ" - 50 Kč. Na cestu bodou návštěvníci vypravovány postupně, tak aby nedocházelo k hromadění u jednotlivých strašidelných zastavení. Doporučujeme vybavit se lucernou, lampionem nebo baterkou a také se můžete i strašidelně vyparádit. Ti, kteří se z cesty vrátí si pak mohou opéci buřtík a jinak se občerstvit. Máme přislíbenou účast mnoha strašidel a tajemných bytostí, takže se máte opravdu na co těšit.

V obecním kině se bude od 19:00 hodin promítat film "PŘÍŠERÁKOVI".

LogoKV[1].jpgLogo_KV4.jpg

Pořízení CAS - Kyselka - Cisternová automobilová stříkačka

Věcné vybavení JSDH Kyselka

ZŠ Kyselka - výměna oken