|
Obecní úřad 353 941 127 | Kancelář starosty 353 941 289 | Facebook obec Kyselka

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec Kyselka > Obecní kino

Obecní kino


Budova kina (bývalý Picí pavilon) je kulturní památkou, zapsanou v rejstříku památek č. 21052/4-929.

Kino prošlo v roce 2013 částečnou digitalizací a je tak přizpůsobeno k promítání moderních formátů nosičů a současně umožňuje pořádání seminářů, přednášek a konferencí s možností projekce ve vysoké kvalitě obrazu i zvuku.

Kapacita kina je 90 míst.

Kino

Vstupné 50,- Kč, Změna programu a vstupného vyhrazena.

Program kina červen 2017

Datum konání: 1. 6. 2017 - 30. 6. 2017

3. 6. 2017
TROLLOVÉ USA Př. 18:00 h 92´

posterTrollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni. Ti si myslí, že můžou být šťastni jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku.

 

10. 6. 2017
MANŽEL NA HODINU ČR 12 let 19:30 h 104´

posterMilanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí Milan konečně rozhodne požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nestojí nic v cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti“ - Milan je stále ženatý.

 

17. 6. 2017
ZPÍVEJ USA Př. 18:00 h 110´

posterPodnikavý koalí chlapík Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou soutěž, jakou svět ještě neviděl. Animovaný film.

 

24. 6. 2017
MUZIKANTI ČR Př. 19:30 h 109´

Muzikanti jsou film plný písniček a melodií od folkových kořenů až po mladou rockovou současnost, odehrávající se na Československopolském trojmezí, v drsném ale půvabném kraji Těšínského Saska, kde slovo chlap má stále svou sílu, a půvab žen přitahuje od nepaměti a hudba má své nezastupitelné místo.

 

           
 

 


Publikováno 5. 3. 2017 18:19

Program kina KVĚTEN 2017

Datum konání: 1. 5. 2017 - 31. 5. 2017

6. 5. 2017
ANDĚL PÁNĚ 2 ČR Př. 19:30 h 99´

posterAnděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl - popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských" zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

 

13. 5. 2017
VŠECHNO NEBO NIC ČR/SR 12 let 19:30 h 107´

posterLinda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, "protože ji má rád". A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi... Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali....

 

20. 5. 2017
MILUJI TĚ MODŘE ČR 12 let 19:30 h 90´

posterSympatický malíř a kunsthistorik, doktor David Bárta, se blíží Kristovým létům. Jeho život by už měl mít „ustálenou" podobu a pevné obrysy. Opak je pravdou. Právě teď prožívá Bárta docela smolné období. Dostane výpověď z Národní galerie, žije stále pod jednou střechou s matkou, posedlou jógou, nemá žádnou přítelkyni a nedaří se mu ani skvělý výtvarný projekt, který realizuje se svým bonvivánským otcem. A najednou je tu zlom! Ve výloze luxusního pražského klenotnictví objeví Bárta dívku Terezu, krásnou aranžérku - tajemnou, cudnou i vášnivou, prostě nevyzpytatelnou. Přitahuje ho nebývalou silou a jeho staromládenecký život je naráz vzhůru nohama. Tereza je dívka jeho snů – ale je tu ještě „ten" třetí – přítel Terezy, artista Igor, rapl a žárlivec, který nedokáže pochopit, že lásku si nelze udržet ostřím nože. Vztah Terezy a Igora pomalu končí, i když se to neobejde bez bouřlivých a citově vypjatých scén. Na Davidovi je, zda dokáže ustát všechny karamboly rozchodu Terezy s Igorem a zda si dokáže získat Terezinu přízeň... Není to lehké, protože Tereza jednoho dne záhadně zmizí...

 

27. 5. 2017
KYSELSKÉ SLAVNOSTI
       

 

           
 

 


Publikováno 16. 4. 2017 14:03


Vybavení

Kapacita kina je 90 míst. Prostor je vhodný k pořádání konferencí, seminářů a přednášek. Promítáme v digitální kvalitě, od roku 2013 jsou v kině nové reproduktory, plátno a projekční technika.

Kontakt

Vedoucí kina - Josef Coufal, 602 407 125

Adresa - Nová Kyselka 33, Kyselka

Dobové snímky Kyselky   Dobové snímky Kyselky