Úvod > Obec Kyselka > Tiskové zprávy > Naše obec zavádí Mobilní rozhlas!

Naše obec zavádí Mobilní rozhlas!

4.8.2018

Naše obec zavádí Mobilní rozhlas!

MR_Reg_300x120.jpg

Vážení občané,
v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.

Zaregistrujte se, vyplňte Vaše tel. číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat:

• SMS zprávy,
  • hlasové zprávy,
  • e-maily,
  • zprávy do aplikace

o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, čištění ulic, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího.

Máme pro Vás novou aplikaci pro chytré telefony

Stáhněte si aplikaci Mobilní rozhlas!

Jak začít používat aplikaci Mobilní rozhlas?

1. Stáhněte aplikaci z jednoho ze dvou odkazů uvedených výše a nainstalujte ji.
  2. Otevřete aplikaci a vyberte místo Vašeho bydliště.
  3. Zadejte své telefonní číslo, aby bylo možné Váš kontakt přiřadit k aplikaci.
  4. A to je vše! Můžete začít využívat všechny funkce v aplikaci.

Díky naší nové aplikaci Mobilní rozhlas budete mít vždy po ruce důležité informace, kontakty i možnost se podílet na zlepšení života u Vás i ve Vašem okolí.

5-ilustracni-obrazek-pro-platformu-ukazky-aplikace-3.png

Stáhněte si aplikaci do Vašeho mobilu a otestujte všechny užitečné funkce

Vážení občané,
jak jistě víte, přistoupili jsme k modernizaci komunikace mezi úřadem a občany. Již nějaký čas využíváme SMS zprávy, hlasové zprávy a e-maily a v tuto chvíli bychom Vám rádi představili další možnost, jak získat ještě více informací. Naši novou aplikaci pro chytré telefony.

Užitečné funkce aplikace Mobilní rozhlas:

• Chytrá nástěnka: Na hlavní stránce aplikace najdete všechny zprávy z úřadu. Aktuality, informace z úřední desky a fotografie z událostí, stejně jako rozcestník do dalších sekcí aplikace. Kromě novinek se také dozvíte, jaké je u nás zrovna počasí, kdo má svátek a najdete tam upozornění na zprávy, které Vám budeme posílat.
  • Fotohlášky Zmapujto: Funkce, díky které můžete vyfotit a poslat na úřad pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Kompetentní osoba se již postará o nápravu. Samozřejmě budeme rádi i za pozitivní a pochvalné fotohlášky jako povedenou rekonstrukci, opravený chodník nebo hezkou vánoční výzdobu.
  • Tísňové linky: V aplikaci můžete jednoduše najít seznam nejdůležitějších tísňových linek a zavolat záchrannou službu, hasiče či policii. Součástí této funkce je také možnost zobrazit Vaši aktuální polohu a mapu okolí pro případ nenadálých událostí a nehod. Díky Tísňovým linkám budete mít pocit bezpečí, ať půjdete kamkoliv.
  • Informace o místě Vašeho bydliště: V této sekci najdete demografické, geografické a historické údaje, stejně jako fotogalerii z kulturních či jiných aktivit, kontakty a otevírací dobu úřadů a tipy na nejzajímavější aktivity a výlety v okolí. U každého tipu na výlet navíc najdete jeho polohu, otevírací dobu a případně vstupné. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam vyrazit.

Služba pro občany ZDARMA

index.jpg

Registrujte se na:
obeckyselka.mobilnirozhlas.cz

nebo odevzdaním registračního ústřižku na úřade.

Ústřižek naleznete na:

• vašem úřadě
  • ve zpravodaji
  • na poště, v knihovně a infocentru

Co Vás čeká za zprávy?

Krizová komunikace
  • Povodňové nebezpečí
  • Varování před výkyvy počasí
  • Zhoršená smogová situace
  • Krizové řízení
Informace z úřadu
  • Upozornění na odstávky vody