Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Kino Kyselka 06/2021

1.6.2021
Datum ukončení:
30.6.2021
Od ČERVNA opět promítáme !!!

Aktuální pravidla a doporučení:
Kapacita hlediště může být zaplněna nejvýše z 50%. Všichni diváci musí být usazeni, tak aby mezi nimi bylo alespoň jedno neobsazené sedadlo (s výjimkou osob z jedné domácnosti).
Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek: doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin, prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce, aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní.
Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). V hledišti není možné konzumovat jídlo ani nápoje.

KAMELOT 06_2021.jpg