Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Kyselské slavnosti 2022

Kyselské slavnosti 2022

14.5.2022

Všechny srdečně zveme na Kyselské slavnosti, které se konají 14. května 2022 v obecním parku. Těšit se můžete na bohatý kulturní program, vystoupení dětí, hudební skupiny pro malé i velké. Slavnostně otevřeme kino po modernizaci a rekonstrukci interiéru, promítání dokumentů v kině, dílničky a atrakce pro děti, lodičky na řece, bohaté občerstvení.

Kyselské slavnosti 2022.jpg   Kyselské slavnosti 2022_kino.jpg