|
Obecní úřad 353 941 127 | Kancelář starosty 353 941 289 | Facebook obec Kyselka

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Kyselské slavnosti 2024

Kyselské slavnosti 2024Datum konání:
18.5.2024

18.5.2024 Kyselské slavnosti

kys slavnost 2024_malé.jpgZveme vás na největší kulturní událost roku "Kyselské slavnosti 2024". Připravili jsme nabitý program pro celé rodiny. Na velkém pódiu vystoupí děti z naší školky, taneční kroužek Berušky, žonglér Kašpar Klepal, děti se můžou těšit na rapující princeznu Áňu, prince Pó a psa Barneyho, k tanci nás opět inspirují dámy z nedalekého Bochova, divokou energii nám dodá bubenická show z Ostrova, potěší nás skvělý pěvecký sbor Cantus de Velas a to vše bude proloženo pěti kapelama  - Fšehochuť, Bugr Band, Hlavolamy, Homer Street a Nasucho. V doprovodném programu nebudou chybět lodičky, skákací hrady, atrakce pro děti, dílničky, řemeslné stánky a v kině poběží série pohádek pro děti. K tomu všemu bude samozřejmě k dispozici mnoho rozmanitého občerstvení. Těšíme se na vaši návštěvu !!!


Projekt:

Zateplení víceúčelového objektu Radošov 178 (003)_1.jpg

Mateřská škola Kyselka - instalace VZT (002)_1.jpg

Obrázek na soc. sítě[1].png

Plakat_1.jpg

tvojzemi qiosk (1).jpg

Logo KK_2021_2.jpg

Karlovarský kraj podpořil projekty:

 "Obnova travnatých ploch veřejného prostranství v obci Kyselka"

"Věcné vybavení pro hasiče JSDH Kyselka"

"Pořízení Užitkového térenního vozu  pro JSDH Kyselka"

 

Podpora kulturní a společenské činnosti v obci Kyselka

 

logo-mas-bez-pozadi_20210907142317380.png

eu.jpgPRV_logo.jpg

Logo_leader.JPG

Projekt byl spolufinancován z Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020 iniciativy LEADER (CLLD) administrované prostřednictvím MAS Krušné hory o.p.s.

 


 Rozšíření systému separace odpadů - Obec Kyselka

CZ_VE_B_C.jpg

Kino v obci Kyselka, hospodaření s dešťovou vodou. Projekt spolufinbancován Evropskou unií - Fondem soudružnosti v rámci OPŽP.Publicita plakát A3 (003)_1 - kopie.jpg