|
Obecní úřad 353 941 127 | Kancelář starosty 353 941 289 | Facebook obec Kyselka

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Stříbrný karavan ZONKY míří do Kyselky

Stříbrný karavan ZONKY míří do KyselkyDatum konání:
24.8.2019

Foto_Zonky_karavan_tisk.jpgZonky fandí lidem a se stříbrným karavanem míří do Kyselky na fotbaové hřiště v Radošově na Karlovarsku. V sobotu 24. srpna si u Kyselky budou moci lidé kromě fotbalového utkání vyzkoušet různé sportovní aktivity a zdarma využít virtuální realitu, která je součástí stříbrného karavanu Zonky. .Večer se pak dle počasí bude promítat film Okresní přebor – poslední zápas Pepíka Hnátka.
Fotbal je podle nejnovějšího průzkumu agentury Kantar Millward Brown nejoblíbenějším kolektivním sportem v České republice, občas si ho zahraje 22 % lidí. Zatímco oficiální týmy podporují jejich města, na amatérské týmy se často zapomíná. Kromě obce Kyselka tento tým také nově podporuje Zonky, které týmům ze všech koutů republiky věnuje nové kvalitní dresy. Mezi podpořené týmy patří i sportovní klub Kyselka. Ten si v nových dresech v sobotu 24. srpna od 15:00 zahraje proti TJ Sokol Hájek.

SK Kyselka - Zonky (002)_1.jpg
Fotbalový zápas také navštíví Zonky karavan, kde připraví doprovodný program s relaxační zónou, sportovními aktivitami a soutěžemi. „Karavan Zonky během letošního léta zavítá do všech krajů v České republice. Chceme se k lidem přesunout blíže z poněkud anonymního online prostředí a kromě relaxačních aktivit jim chceme také nabídnout edukaci na téma bezpečného investování,“ říká CEO Zonky Pavel Novák.
Návštěvníci si budou moci v Zonky zóně vyzkoušet vybrané sportovní aktivity a také soutěže o zajímavé ceny v podobě investorského kreditu na platformě Zonky. Ta patří mezi známe služby sdílené ekonomiky u nás v Česku, která se po vzoru západní Evropy stále rozrůstá. Největší zajímavostí Zonky zóny bude virtuální realita, připravená pro všechny zdarma. Tak si návštěvníci mohou vyzkoušet technologie na vlastní kůži. V relaxační zóně bude na každého čekat malé osvěžení.
Služba Zonky, největší český fintech, vyráží se stříbrným karavanem na cestu za svými zákazníky napříč Českou republikou. Na každé zastávce je připraven zábavný doprovodný program v podobě virtuální reality, sportovních soutěží či letního kina. Karavan s kinem si můžete pozvat i na vlastní událost. Stačí se podívat na www.zonkykino.cz, kde najdete veškeré podrobnosti o projektu včetně kontaktů.


Projekt:

Zateplení víceúčelového objektu Radošov 178 (003)_1.jpg

Mateřská škola Kyselka - instalace VZT (002)_1.jpg

Obrázek na soc. sítě[1].png

Plakat_1.jpg

tvojzemi qiosk (1).jpg

Logo KK_2021_2.jpg

Karlovarský kraj podpořil projekty:

 "Obnova travnatých ploch veřejného prostranství v obci Kyselka"

"Věcné vybavení pro hasiče JSDH Kyselka"

"Pořízení Užitkového térenního vozu  pro JSDH Kyselka"

 

Podpora kulturní a společenské činnosti v obci Kyselka

 

logo-mas-bez-pozadi_20210907142317380.png

eu.jpgPRV_logo.jpg

Logo_leader.JPG

Projekt byl spolufinancován z Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020 iniciativy LEADER (CLLD) administrované prostřednictvím MAS Krušné hory o.p.s.

 


 Rozšíření systému separace odpadů - Obec Kyselka

CZ_VE_B_C.jpg

Kino v obci Kyselka, hospodaření s dešťovou vodou. Projekt spolufinbancován Evropskou unií - Fondem soudružnosti v rámci OPŽP.Publicita plakát A3 (003)_1 - kopie.jpg