|
Obecní úřad 353 941 127 | Kancelář starosty 353 941 289 | Facebook obec Kyselka

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Adventní hra v Kyselce

Adventní hra v KyselceDatum konání:
1.12.2023

1.1.2023 v 17:00h slavnostně zahájíme

zahjení adventní hry.jpgprvní ročník Adventní hry v kostele sv. Václava v Radošově. Zde se dozvíte všechny potřebné informace k adventní hře a obdržíte speciální mapu podle které budete putovat po naší obci a hledat jednotlivá adventní zastavení. Na toto první adventní zastavení jsme pro vás připravili mimořádná překvapení. Navštíví nás herečka Silvie Maryško (Koblížková) alias Uzlinka z filmu Pelíšky, která naší hru odstartuje zvoněním na jeden z nestarších zvonů v české republice. K tomu nám zazpívá talentovaná zpěvačka Nikol Polyaková a pak se přesuneme do našeho obecního kina na film „Pelíšky“. Koukat se o Vánocích na tento film je celkem běžné. Ale koukat se na tento film společně s Uzlinkou, to je zcela výjimečné. Promítání bude ZDARMA, všechny srdečně zveme a abychom ještě vylepšili mimořádnost této chvíle, vyzíváme správné hospodyňky, aby se pochlubily svým vánočním cukrovím. Starosta slibuje, že uvaří kávu ???? …. Těšíme se na setkání.