Úvod > Obec Kyselka > Aktuality > Mezinárodní mistrovství ČR v trialu

Datum ukončení:
15.8.2021

plakat trial kyselka 2021_m.jpg

Další podnik Mezinárodního mistrovství v Trialu v Kyselce se koná 14.-15.8.2021. Vše se připravuje pro početný zástup domácích i zahraničních jezdců všech kategorií. Depo a zázemí pro závodníky i diváky bude v areálu Ontario v Kyselce. Na akci je možné si rezervovat chatku na adrese www.obeckyselka.cz/ontario nebo telefonicky na tel.: +420725051065 a to dle platného ceníku za ubytování v areálu a dle kapacity.